Skalbyklės plovimas

Zeolitų ir kalkių nuosėdos yra įprasta skalbyklių problema. Daug kas stebisi, kodėl skalbyklė turi nemalonų kvapą, o ką tik išskalbti skalbiniai – drėgmės ir pelėsių kvapą.  Apie šią problemą žinome.  Skalbyklės plovimas šį kvapą panaikina. Apie nemalonų kvapą sukeliančius zeolitus daug vartotojų nieko nežino.

Kodėl skalbyklė turi nemalonų kvapą?

Pagrindinė nemalonaus skalbyklės kvapo priežastis yra skalbimo priemonėse esantys zeolitai, vandens  kalkės bei iš zeolitų  ir kalkių nuosėdų susidaranti dumblo masė.  Ši masė kaupiasi ant kaitinimo elementų, vandens rezervuaro sienelių ir išorinių būgno sienelių. To vartotojas nemato. Nemalonaus kvapo priežastis yra ten tarpstančios bakterijos,  kurios sukelia skalbyklėje pelėsių kvapą.  Kvapą galima panaikinti. Jį panaikins kruopštus skalbyklės plovimas. Zeolitas – tai aštrus mineralas, kuris naudojamas įprastose skalbimo priemonėse kaip vandens minkštiklis. Zeolitai netirpsta vandenyje, įsikabina į skalbinius, skalbyklės kanalus, kaitinimo elementus ir skalbyklės būgno sieneles. Zeolitai nusėda ant kaitinimo elementų ir užkemša ventilius. Atsiranda gaisro rizika.

Kai tik skalbiniuose atsiranda priplėkęs kvapas, skalbyklės plovimas, naudojant tam skirtą Allegro skalbyklės  plovimo priemonę, tą kvapą panaikina.

Allegro skalbyklės plovimo priemonė pašalina visus skalbyklės kvapus!

Kad ir kaip kruopščiai išplaunate skalbyklę, vien skalbyklės plovimo priemonės panaudoti neužtenka. Skalbimo priemonę reiktų pakeisti ta, kurioje nėra zeolitų, pvz. Allegro.

Prieš pradedant naudoti Allegro, skalbyklės plovimo priemone, kuri yra pridėta prie Allegro skalbimo priemonės, išplaukite skalbyklę. Skalbyklę plaukite vadovaudamiesi skalbyklės plovimo priemonės nurodymais, taip pašalinsite zeolitus, kalkių apnašas, priplėkusį ir pelėsių kvapą.  Skalbyklė išliks švari ir joje nebus nemalonaus kvapo tol, kol naudosite Allegro skalbimo priemonę. Seną skalbyklę prieš pradedant skalbti su Allegro, būtina išplauti, kad joje esančių nešvarumų neliktų skalbiniuose.  Esame pastebėję, jei skalbyklė nėra išplauta, iš jos nuolat išsiskiria  drumzlių liekanos.

Šiuolaikinėse vandenį taupančiose skalbyklėse išsiskiriantis purvas gali kauptis po būgnu esančioje ertmėje, kurioje yra kaitinimo elementai. Tame purve esančios bakterijos pradeda skleisti smarvę. Skalbyklė pradeda smirdėti. Tuomet ją reiktų išjungti iš tinklo, atsukti varžtelius ir ištraukti kaitinimo elementą, išvalyti susikaupusią masę, viską praskalauti vandeniu ir sudėti atgal. Jei to nepadaroma laiku, dumblas nusėda ant kaitinimo elemento ir jis perdega. Tuomet reikia kviesti meistrą, nes Allegro skalbyklės plovimo priemonė visos giliai esančios purvo masės nepašalins.

Skalbyklės užsidegimo rizika

Skalbyklė yra vienas iš tų buities prietaisų, kurie dažniausiai užsidega ir sukelia gaisrą. Skalbimo priemonių nuosėdos užkemša išoriniame būgne esančios mažos žarnelės mikrojungiklį, kuris ”galvodamas” kad tai vanduo, įjungia kaitinimo elementą. Elementas įkaista ir uždega skalbyklę.

Jei laikotės mūsų instrukcijų ir skalbyklę jau išplovėte bei esate sunaudoję vieną 8 kg pakuotę Allegro, jūsų skalbyklėje visiškai nebeliko jokių nuosėdų ir skalbyklės užsidegimo pavojaus nėra!

Skalbyklės plovimo priemonę užsisakykite čia:

Skalbyklės plovimas su Allegro skalbyklės plovimo priemone

Kiekvienoje 8kg ir 20kg Allegro skalbimo priemonių pakuotėje yra 100g Allegro skalbyklės plovimo priemonės skalbyklei išplauti.  Skalbyklės plovimo priemonę galima naudoti taip pat ir indaplovės, kavos aparato, virdulio ir termosų plovimui.

Skalbyklės plovimo iInstrukcijos:

– Išpilkite Allegro skalbyklės plovimo priemonę iš maišelio į skalbyklės būgną.

– Nustatykite aukščiausią skalbimo temperatūrą, ilgąją programą be mirkymo ir išplaukite tuščią skalbyklę.

– Suberkite į skalbyklės būgną 0,3 dl Allegro skalbimo priemonės ir dar kartą išplaukite tuščią skalbyklę aukščiausia temperatūra, naudodami  programą, kurioje nėra mirkymo.  Išvalykite skalbyklės siurbliuką.

DĖMESIO! Dėl vandens kietumo ir nuosėdų skalbyklėje gali susidaryti daug putų. Tuomet sustabdykite programą ir kai  putos nusės, ją vėl paleiskite.

Skalbimo miltelius visada suberkite tik į skalbyklės būgną. Neberkite priemonės į stalčiuką, nes įprastai skalavimo vanduo atiteka tais pačiais kanalais ir ten esantys skalbimo priemonės likučiai patenka į skalavimo vandenį. Pasirinkite programą, kurioje nėra mirkymo, kad į būgną suberta skalbimo priemonė neišsiplautų prieš prasidedant įprastam skalbimui.

Tol kol naudojate Allegro skalbimo priemonę, skalbyklės iš naujo plauti nebereikia, ji išlieka švari ir neturi jokio kvapo. Tačiau jei jūsų skalbyklė yra labai vandenį taupantį, rekomenduojame ją plauti dažniau.

Sunaudojus vieną pakuotę Allegro skalbimo priemonės skalbyklė yra ne tik švari ir bekvapė bet ir be rizikos, kad užsidegs.

Užsisakykite skalbylės plovimo priemonę čia:

Susipažinkite taip pat: Geriausia skalbimo priemonė