Informacija

Misija

Bendrovė gamina suomiškus, aukštos kokybės, mažiausiai žalingus supančiai aplinkai skalbimo miltelius, kurie puikiai skalbia ir nesutrikdo vartotojų sveikatos. Mūsų tikslas yra palaikyti suomišką darbą ir apsaugoti mūsų gamtą nuo žalingų medžiagų.

 

Istorija

Aimo A. Virtanen 1959 metais Parainen mieste įkūrė pirmąjį dažų fabriką. Kadangi lauko dažų gamyba vyko vasaros sezonu, jis išrado produktą, gaminamą visais metų laikais. Allegro Classic skalbimo priemonės gamyba Suomijoje buvo pradėta prieš 15 metų. Įsitikinome, kad mūsų sprendimas gaminti šiuos skalbimo miltelius buvo teisingas kai stambiausios pasaulyje namų technikos gamintojo pardavimų vadovas pasakė: ”Jei naudojant šiuos skalbimo miltelius skalbyklė tarnauja apie 10 metų, tai naudojant paparastus skalbimo miltelius, ji tarnauja apie 5 metus”.

Po to išplėtėme mūsų produktų pasirinkimą, jie tapo dar efektyvesni ir draugiškesni supančiai aplinkai – tai mūsų populiariausi produktai Allegro Plus ir antras pagal populiarumą – Allegro Eko

 

Kodėl mūsų nėra parduotuvių lentynose?

Pirmaisiais metais Allegro truputį reklamavosi laikraščiuose. Po to žinios apie šią priemonę pasklido kaip koks aidas – labai plačiai. Internetinės pokalbių svetainės mirgėjo nuo teigiamų vartotojų atsiliepimų. Tuomet nusprendėme gaminti produkciją stambiems užsakovams didelėse pakuotėse. Mūsų nuostabai didelėmis pakuotėmis pradėjo domėtis mažas pakuotes iš parduotuvių nuolatos perkančios mamos – juk lengviau ir ekologiškiau vienu kartu nusipirkti didelę pakuotę.

Didžiausią grupę mūsų pirkėjų sudaro pirkėjai su odos ir kvėpavimo problemomis , taip pat ir su alergiška oda. Daugkartinius vystyklus naudojančios mamos irgi sudaro nemažą grupę mūsų pirkėjų. O daugeliui chemikalų jautrūs pirkėjai naudoja išimtinai Allegro skalbimo priemonę.

Šiuo metu paklausa tapo tokia didelė, kad nusprendėme tiekti savo produktą ne tik suomiams, bet ir užsieniečiams kurie skalbia drabužius. Tai reiškia, kad mūsų produktai tampa labiau matomi, o distributorių tinklas vis labiau plečiasi. Ir jūs galite būti su mumis kartu ir apie mūsų produktą tinkantį labai jautriai odai papasakoti savo draugams.