Pristatymo terminai

 

Allegro Suomi/UAB Serwitec : pristatymo terminai

Pristatymo terminai galioja nuo 2016-12-28

Allegro Suomi produktus Baltijos šalyse parduoda UAB Serwitec

UAB Serwitec

Gedimino pr. 52-10

LT-01110 Vilnius

+370 61273507

info@serwitec.com

 

Allegro Suomi produktus parduodame pilnamečiams individams, įmonėms, susivienijimams, bendrovėms ir platintojams Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Į produkcijos kainą Latvijoje ir Estijoje įskaičiuojamas atvežimo mokestis. Produkcijos kainos Lietuvoje nurodytos su 21% pridėtinės vertės mokesčiu, kitose Baltjos šalyse atitinkamai pagal šalies ir EU reikalavimus.

 

Užsakymas

Individualūs užsakymai priimami per internetinę parduotuvę. Jei to negalite padaryti, užsakyti galite telefonu (+370 61273507) arba susisiekę su platintoju.

Įmonėms, kompanijoms, susivienijimams ir platintojams Lietuvoje ir už jos ribų rekomenduojame užsiregistruoti mūsų puslapio dešiniame viršutiniame kampe esančiame langelyje ”registruotis”, kad prisijungus galėtumėte matyti savo informaciją. Jei to negalite padaryti, susisiekite su mumis telefonu.

Prieš užsakydami produktus iš mūsų internetinės parduotuvės, susipažinkite su pristatymo terminais.

 

Užsakymo patvirtinimas

Elektroniniu laišku jums atsiųsime užsakymo patvirtinimą, kuriame bus nurodyta užsakytų produktų kaina, pristatymo išlaidos, tai pat nuoroda į ankstesnių užsakymų istoriją.Žinutėje esančios  nuorodos pagalba galėsite pasitikslinti užsakymo turinį.

 

Pirmą kartą užsakant, elektroniniame laiške jums suteiksime kliento numerį,  kurį, jei užsakinėsite pakartotinai,  reiks įrašyti viršutiniame dešiniajame kampe esančiame langelyje ”prisijungti”. Galite pirkti ir neturėdami ar nenaudodami kliento numerio.

 

Užsakymo patvirtinimas

Visų produktų kainos tinklalapyje yra nurodytos su PVM. Nuolaidos ar galiojantys nuolaidų pasiūlymai galioja tol, kol sandėlyje yra prekių arba iki nurodytos datos.

 

Apmokėjimo būdai

Apmokėti galite per visus Lietuvoje esančius bankus iš savo banko sąskaitos.

PaySera

Naudodamiesi mokėjimu per PaySera, prekes internetu galite pirkti saugiai. Kai pirkimas yra patvirtinamas,  klientas nusprendžia kokiu būdu norėtų apmokėti. Galite mokėti šiais būdais:

  • pavedimu iš savo bankinės sąskaitos
  • mokėjimu kortele

Apmokėję pirkinį bankiniu pavedimu, nepamirškite grįžti į Allegro puslapį. Spauskite GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ ir palaukite kol naršyklė sugrįš atgal į Allegro internetinės parduotuvės puslapį. Visi  produktai yra pardavėjo nuosavybė tol,  kol už pirkinį nėra pilnai atsiskaityta.

Sąskaita

Produktus parduodame, išrašydami sąskaitą. Jei pageidaujate užsakyti produktus, apmokant išankstinę sąskaitą, susisiekite klientų aptarnavimo telefonu +370 61273507. Atkreikite dėmesį, kad apmokant išankstinę sąskaitą, produktus išsiunčiame tik tada, kada įmonės sąskaitoje matome atliktą mokėjimą. Praneškite mums, kai atliksite mokėjimą, tuomet prekes jums išsiųsime greičiau.

 

Pristatymo būdas ir apmokėjimas

Lietuvoje užsakytas sprekes pristatome, naudodami Lietuvos pašto paslaugas, todėl labai svarbu, kad nurodytumėte tikslų adresą ir telefono numerį.

Pristatydami prekes galime naudotis ir kitų logistikos įmonių pristatymo paslaugomis.

Pristatymo kaina  0€  jei paštu siunčiama 8 kg Allegro pakuotė ar kitos prekės, jei prekių bendras svoris yra 8 kg.

Skalavimo skystį, skalbyklės plovimo  priemonę, skalbimo aktyvatorių ir tulžies muilą be mokesčio pristatome tik kartu su 8 kg Allegro  pakuote. Užsakant šias prekes atskirai, priskaičiuojamos pašto siuntimo išlaidos.

Dėmesio! Jei per 7 dienas negausite pranešimo apie prekės atsiuntimą, susisiekite mūsų pagalbos telefonu  +370 61273507 arbai info@serwitec.com.

 

Pristatymas į namus

Mūsų produktus galite užsisakyti į namus. Vienos pakuotės pristatymo mokestis yra 5 €, šią sumą matysite savo pirkinių krepšelyje.

 

Atsiėmimas iš Allegro produktų platintojo

Allegro produktus galite pirkti ir atsiimti tiesiai iš artimiausio platintojo. Tuomet internetine parduotuve nesinaudokite.  Informaciją apie platintojus rasite mūsų tinklalapyje.

 

Atsiėmimas iš sandėlio

Užsakytas prekes galite atsiimti tiesiai iš Allegro atstovybės Vilniuje. Susisiekite tel. +370 61273507  ir sutarkite atsiėmimo laiką. Atsiimant iš atstovybės atsiskaitoma grynais.

 

Pristatymo laikas

Pristatymo laikas pagal nustatytus Lietuvos pašto ar kitų logistikos įmonių siuntų pristatymo terminus. Allegro atstovybė rezervuoja 1-2 dienas užsakytų prekių pakavimui ir išsiuntimui.

 

Grąžinimas

Laikantis vartotojų teisių reikalavimų, jūs turite teisę grąžinti savo užsakymą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo  („Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės, patvirtintos 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.)
Jei prekę grąžinate, praneškite apie tai mums telefonu  +370 61273507. Jei neketinate iš pašto atsiimti savo prekės, neduokite nurodymo ją išsiųsti atgal, bet paskambinkite mums. Prekės nepasiėmimo negalima tapatinti su prekės grąžinimu ar atsisakymu.

Jei prekė lieka nepasiimta, turime teisę išstatyti 20 EUR sąskaitą už aptarnavimą, pakavimą, siuntimo išlaidas, grąžinimo ir su grąžinimu susijusias išlaidas.

 

Esant problematiškai situacijai

Jei prekė yra ne tokia kokią jūs užsakėte , prekė nebuvo pristatyta ar yra pažeista ar sugadinta, susisiekite su mumis tel. +370 61273507 ar elektroniniu paštu info@serwitec.com.

Jei prekė yra pažeista Pašte ar logistikos įmonėjė, pildykite reklamaciją.