Skalbimo priemonė be zeolitų

Zeolitai skalbimo priemonėse buvo pradėti naudoti tada, kai buvo apribotas vandenį minkštinančių fosfatų kiekis skalbimo priemonėse. Centrinės Europos šalyse vanduo yra kietas arba pusiau kietas, todėl reikalingas vandens minkštintojas, kad vandens paviršiaus tempimas būtų suardytas ir skalbimo priemonė pradėtų atskirti iš skalbinių nešvarumus. Į skalbimo priemones pradėta dėti vandenį minkštinančius, bet vandenyje neištirpstančius aštriabriaunius mineralus – zeolitus. Vanduo suminkštėjo, bet sergančių astma padaugėjo. Sausi skalbiniai pradėjo išskirti dulkes. Atsirado būtinybė sukurti skalbimo priemonę be zeolitų.

Allegro, skalbimo priemonė be zeolitų

Kai Aimo A. Virtanen dukrai  zeolitai sukėlė lengvą astmą, jos tėtis Aimo A. Virtanen pradėjo domėtis ir  tyrinėti zeolitų sukeliamą žalingą poveikį sveikatai ir pradėjo skalbimo priemonės be zeolitų gamybą Suomijoje.  Tėčio sukurtos Allegro skalbimo priemonės be zeolitų dėka, šiandien jo dukra astmos jau neturi. Šiuo metu zeolitų sukeliama žala yra pripažinta ir apie tai plačiai žinoma.

Zeolitų sukeliama žala žmonėms

Aštrūs ir vandenyje netirpstantys zeolitai įsikimba į drabužių pluoštą ir sukelia odos suerzinimą juos dėvintiems žmonėms. Likę drabužiuose zeolitai trinasi į odą,  ir taip ją pažeidžia.  Oda parausta ir ją niežti. Dėl šios priežasties jautrios odos žmonėms yra svarbu pasirinkti skalbimo priemonę be zeolitų, pvz. Allegro, kuri visiškai neerzina odos. Skalbimo priemonę be zeolitų yra ypatingai svarbu naudoti  turintiems psoriazę ir atopinę odą.

Sveikiname, atradote Allegro skalbimo priemonę be zeolitų, kuri palengvins jūsų astmą!

Aštrios zeolitų dulkės iš skalbinių patenka į kvėpavimo takus ir suerzina plaučius.  Astma sergantiems yra būtina pasirinkti skalbimo priemonę be zeolitų, pvz. Allegro Plus, Allegro Eko arba Allegro Classic.  Galime paminėti, kad Suomijos Tamperės ir Salo miestų kvėpavimo ligų asociacijos (Tampere, Salo hengitysyhdistys) perka mūsų Allegro priemones ir platina jas savo nariams.

Kai kuriose darbo vietose reikalaujama, kad darbo apranga būtų be kvapo ir nedulkėtų, todėl ir čia labai tinka Allegro skalbimo priemonė be zeolitų.  Pavyzdžiui, Universiteto klinikinės biochemijos institutas darbo drabužiams skalbti naudoja Allegro skalbimo priemonę, nes ji yra be zeolitų, be kvapo, ir konservantų. Skystose skalbimo priemonėse esantys žalingi konservantai riboja šių priemonių naudojimą. Skystose skalbimo priemonėse esantys konservantai ir kvapikliai sukelia įvairius nusiskundimus jautriems žmonėms.

Kalkės ir zeolitų liekanos skalbyklėje nusėda ant skalbyklės kaitinimo elementų, o atitrūkusios patenka į drabužius kaip nešvarios dalelės. Šios dalelės sugadina ventilius ir sudegina kaitinimo elementus.  Blogiausiu atveju zeolitai gali būti skalbyklės užsidegimo priežastis.  Allegro skalbimo priemonė be zeolitų išlaiko skalbyklę švarią ir gaiviai kvepiančią.

Dešimt svarių priežasčių rinktis suomišką Allegro skalbimo priemonę:

Allegro skalbinius išskalbia ypač švariai.

Allegro efektyviai pašalina įsisenėjusias dėmės.

Allegro nesukelia odos ir kvėpavimo takų suerzinimo.

Allegro neblukina spalvų.

Allegro yra skalbimo priemonė be zeolitų.

Allegro sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, konservantų ir optinių skaidriklių.

Allegro juodų skalbinių nepaverčia pilkais.

Allegro nesukelia skalbyklėjė pelėsių kvapo.

Allegro yra ekonomiška ir nebrangi skalbimo priemonė.

Allegro puikiai išsiskalauja, skalbiniai lieka minkšti, nereikia naudoti skalavimo priemonės.

Užsisakykite skalbimo priemonę be zeolitų čia:

Susipažinkite:  Skalbyklės plovimo priemone, Geriausia skalbimo priemonė