Geriausia skalbimo priemonė

Geriausia skalbimo priemonė  jautriai odai yra tokia, kuri be jokių žalingų chemikalų ypač švariai ir gaiviai išskalbia skalbinius.  Allegro skalbimo priemonė yra sukurta ypatingai jautriai odai, nesukelia odos ar kvėpavimo takų suerzinimo. Po beveik 20 – metų patirties be jokių abejonių galime pasakyti, kad Allegro skalbimo priemonė  ypatingai tinka alergiškai, niežtinčiai, atopiškai odai, vaikų skalbiniams ir astma sergantiems žmonėms.

Kodėl Allegro yra išskirtinės kokybės skalbimo priemonė?

Gaminame labai aukštos kokybės, aplinkai mažiausiai žalingas, efektyviai skalbiančias ir vartotojams žalingo sveikatai poveikio neturinčias skalbimo priemones. Mūsų tikslas sumažinti iš aplinkos per odą į organizmą patenkančių chemikalų kiekį ir taip palengvinti žmonių alergijas.  Allegro vartotojų atsiliepimai yra labai geri. Allegro išbandęs klientas labai retai renkasi kitą skalbimo priemonę. Puikūs atsiliepimai kalba už mus. Labai džiugu skaityti, kad daugeliui Allegro yra pati geriausia skalbimo priemonė.  

2013-2015 metais domėjomės Allegro skalbimo priemonę naudojančių žmonių patirtimi.

81% atsakė, kad Allegro padėjo esant odos problemoms.

81% atsakė, kad Allegro padėjo, esant jautrumui kvapams.

Allegro vartotojai yra mūsų geriausi pardavėjai, nes dalindamiesi savo patirtimi pateikia pačią geriausią mūsų produkto rekomendaciją kitiems.

Alergijų daugėja, Allegro padeda

Skalbimo priemonėse esantys kvapikliai prisidėjo prie padažnėjusių alergijų kvapams. Daugumai mūsų klientų yra sunku išbūti tame pačiame lifte ar autobuse, jei šalia esančio žmogaus drabužiai skleidžia stiprų kvapą.  Iš tikrųjų keista, kad į skalbimo priemones yra pridedama kvapų, nors viskas iš drabužių išskalaujama.  Ar pati geriausia skalbimo priemonė yra ta, kuri kvepia?  O jei dar pridėsime skalavimo skystyje esančius stiprius kvapiklius, galutinis rezultatas – chemikalų assorti drabužiuose. Kai į šį assorti dar pridėsime spalviklius, naudojamus skystose skalbimo priemonėse, kad skalbimo skystis atrodytų gražiai melsvas, optinius skaidriklius, kurie yra labai alergiški ir konservantus, tai gausime chemikalams alergiškiems žmonėms tikrą košmarą . Nieko nuostabaus, kad alergijų daugėja! Mes, Allegro komanda,   išklausome žmones, ir atsakome į jų pagalbos šauksmą. Allegro yra geriausia skalbimo priemonė žmonėms, sergantiems rimtomis odos ligomis ir tiems, kurie yra jautrūs daugeliui chemikalų ar serga alergine astma.

Atraskite tinkamą skalbimo priemonę

Dauguma ligoninių ir poliklinikų yra mūsų klientai. Esame pastebėję, kad Allegro Eko yra geriausia skalbimo priemonė tiems, kurie turi rimtų odos problemų. Iš jų atsiliepimų sužinojome, kad Allegro Eko yra vienintelė Suomijoje parduodama skalbimo priemonė, kurią jie gali naudoti.  Allegro Plus yra populiariausia tarp turinčių atopišką odą ir šeimų su vaikais, nes turi vertingų  enzimų, leidžiančių pasiekti puikų skalbimo rezultatą.  Allegro Plus yra geriausia skalbimo priemonė šeimoms su vaikais!

Geriausia skalbimo priemonė – Allegro Lietuva – Susisiekite su mumis!

Susipažinkite: Skalbyklės plovimas, Skalbimo priemonė be zeolitų